<< Décembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter cyklodresy à vos favoris
 James Knox vystoupí na UCI WorldTour Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

James byl na našem radaru nějakou dobu a my jsme pečlivě sledovali jeho postup v této sezóně, také jeho správný postoj a závazek k tomuto sportu byly stejně působivé. Upřednostňovaný britský jezdec James Knox, který má ve věku 21 let, byl podepsán firmou Quick Step Floors na dvouleté smlouvě. Jeden z hlavních mužů týmu bude Niki Terpstra, který bude šestý ročník soutěžit v této soutěži a byl tam pro všechny tři tituly Quick-Step. Mladý britský horolezec James Knox udělá krok po World Tour v roce 2018 poté, co podepsal dvouletý deal s Quick-Step Floorings. Když reprezentuje tým, jaké překvapení přinese?

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 21-09-2017 à 05h18

Petrovi Saganovi sa podarilo všetkých prekvapiť dvakrát Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Mistrem světa v norském Bergenu se stal potřetí za sebou Slovák Peter Sagan. Petrovi Saganovi sa podarilo všetkých prekvapiť dvakrát. Slovenský cyklista v Bergene do tretice získal titul svetového šampióna. Načasoval svůj atak k dokonalosti. Zatímco domácí favorit se po závodě přizná, že 150 metrů před cílem už měl vítězství za téměř jisté, slovenský šampion byl jiného mínění. Slovenský rýchlik z tímu Bora-Hansgrohe dosiahol 101. triumf svojej profesionálnej kariéry na ceste, stovku dovŕšil nedávno v kanadskom Québec City. Sagan triumfoval v pretekoch s hromadným štartom na 267,5 km a tretíkrat po sebe sa stal svetovým šampiónom.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 25-09-2017 à 08h31

Guillaume Martin triumfoval sám Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

O něco později se 24-letý Martin snažil dokončit na svahu a úspěšně. Visconti se dostal na 0,10 sekundy, těsně před Cattaneo. De eerste etappe werd gisteren gewonnen door Stephen Cummings, maar de Brit hield geen stand in de tweede etappe, een rit van 165 kilometer naar Volterra. Prudký náskok vyčistil Martin, Cattano a Delaplace jasně, Martin pak vyrazil dovnitř v posledním kilometru. Martin se vyškrábal na kolenou útěku s trochou kilometru, aby šel na tuhý dlážděný výstup do cíle, a rychle si udělal vítěznou výhodu. Znovu jsme ho blahopřál k jeho vítězství.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 28-09-2017 à 04h26

Matteo Trentin vyhrál 111. / pařížské vydání Paříž Tours Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Matteo Trentin (Quick-Step Floors) získal své vítězství v Paříži-Tours ve Francii a šprintoval před Sřren Kragh Andersen (Team Sunweb) z pozdějšího tahu. 28letý čtyřletý Vuelta a Espana zvítězil na čtvrtém místě na mistrovství světa v mistrovství světa v Bergenu v Norsku. "Je to můj způsob, jak ukončit sezónu a poděkovat týmu za posledních sedm let," řekl Trentin. Italský Matteo Trentin (Quick-Step Floors) vyhrál v neděli šampionát Paris-Tours, a tak svým týmům nabízí své 52. vítězství v sezóně. Trentino, již vítěz tohoto závodu v roce 2015, se v závěrečném běhu utká a opustí Quick Step se zdviženými rameny. Z nadcházející sezóny bude Matteo Trentin bránit barvy Oricy-Scottové.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 09-10-2017 à 08h46

Nibali opět ovládl závod Kolem Lombardie Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Deset kilometrů před cílem měl Nibali na čele náskok už sedmi sekund, v závěrečném výšlapu na San Fermo della Battiaglia manko narůstalo až k půl minutě. Pokud se díváte na tuto hru, budete ho přitahovat. Když nosí cyklodresy, můžeme vědět, že chce dosáhnout nejlepších výsledků. Do cíle v Comu dojel Nibali po 248 kilometrech o 28 sekund dřív než Francouz Julian Alaphilippe. Když si vyberete stejný cyklistické dresy jako on, víte, že může dostat takovou čest, musel udělat hodně úsilí. Vincenzo Nibali skončil v sezóně roku 2017 v sobotu v sobotu, svojí sólovou vítězstvím v Il Lombardia, které označilo 50. úspěšnost 13leté kariéry. Nibali překonal přes Thibaut Pinot (FDJ) na stoupání do Civiglo, Sledujte ho, jak začít nejlepší cestou.